Založ si blog

Neuveriteľná blbosť opozície nás odrádza od volieb

Kto blokoval parlament? Gorilie mláďa Beblavý, ktorý posluhoval Dzurindovi. Sekundoval mu Mihál, zakladajúci člen Penta strany Nádej – ako je uvedené v Gorile. A pár pridružených hlupáň. A hrali sa na “Slušné Slovensko”.

 

Galkofón – pôsobil dojmom zdrogovanosti. Pokiaľ niekto podľa mňa vykazuje fašizoidné sklony, je to Galkofón. Pamätáte sa na známeho prokurátora z 50 rokov z inscenovaných procesov. Galkofón zavýjal miestami podobne. Snažil sa udržať v DS. Chrapúň odvolaný kvôli podozreniu z nelegálneho odpočúvania.

Tento chrapúň kritizuje vládu za 13. dôchodok, a navrhuje 13. a 14. dôchodok.

 

Baránek – ako ožratý – číta blbosti z bulváru. Mýli sa, opakuje sa. Bez zdrojov, bez overenia. Len sprosté kydanie.

 

Ako zavýjala Blahová bolo neuveriteľné. Bolo z toho cítiť zúfalosť. Trápnosť a perfídny populizmus pre najhlúpejších.

 

Bolo neuveriteľné, ako opozičníci tliachali o údajnom porušovaní zákona potom – čo sami bránili poslaneckej snemovni v práci.

 

Títo ľudia trepali a trepali, kydali a kydali, očierňovali a očierňovali, celkom bezducho. Úplne mimo reality a základnej objektivity. Lebo je pred voľbami a vedia že sú v televízii.

Sami vo vláde Radičovej dokázali jediné – hašteriť sa, a zvýšiť dane a odvody obyvateľstvu.

 

Človek si môže povedať, že nebolo by zlé vymeniť, vyvetrať. Fico už robí len chyby, je unavený. Chybou bolo aj začať túto schôdzu. Akurát ňou dovolili toto sprosté tliachanie.

12 rokov je veľa. Ale voliť týchto opozičných imbecilov? 

 

Jednu vec si táto banda opozičných hlupákov dostatočne neuvedomuje. Dostanú naspäť to čo dali – peklo. I keď – budú to mať ľahšie – bude za nimi ich majiteľ, ktorý má kúpené aj médiá.

Koronavírus – drakonický rozdiel medzi mediálnymi vyhláseniami a realitou

30.03.2020

Najskôr si prečítajte tento príbeh. Je čerstvý. Podobných nájdete viacero. https://www.dalito.sk/viola-z-nemocnice-ako-to-v-zdravotnictve-nefunguje-a-uz-vobec-pocas-covid-19/ Drastický rozdiely medzi mediálne prezentovanou pripravenosťou a realitou. Slovenské zdravotníctvo dlhodobo prezentuje svoju selektívnu schopnosť niekoho z X ľudí liečiť za schopnosť a [...]

Koronavírus – a kšefty začali

29.03.2020

Slovensko vraj nepotrebuje rýchlotesty. Česko ich vezme všetkými desiatimi a hneď. Anglicko na rýchlotestoch chce založiť rozbeh ekonomiky. Rýchlotesty totižto detegujú aktívne protilátky COVID-19 IgM a IgG v ľudskej plazme, sére alebo celej krvi. Dokážu teda určiť, či niekto už má protilátky proti COVID-19 a teda prekonal nákazu, získal imunitu, a môže sa bez [...]

Koronavírus – zodpovedným stále nedochádza, čo sa blíži

28.03.2020

Zodpovední a elity netušili koľká bije v decembri / januári, napriek jasným dátam z Číny. A dnes sme v presne tej istej situácii. Zodpovední a elity už zasa netušia, a robia nedostatočné opatrenia. Znova a znova sa prezentujú vyjadrenia a dúfania naznačujúce, že ak to skončilo v Číne, skončí to len tak pre nič za nič aj tu. Napriek tomu čo sa už dlho [...]

štvorkoalícia / Matovič / Sulík / Remišová / Kollár /

Koaličná dohoda by mala byť podpísaná tento týždeň

31.03.2020 12:07

Povedal to predseda vlády Igor Matovič, ktorý avizoval jej podpísanie poslancami ešte minulý týždeň. Následne chce znenie koaličnej dohody zverejniť.

Robert Fico

Fico už nemá ochranku, nechce byť pod kontrolou Matoviča

31.03.2020 11:38, aktualizované: 12:14

O jej zrušení rozhodol minister vnútra Roman Mikulec na základe prehodnotenia potreby jej poskytovania.

koronavírus, Košice, testovanie

Zmätky okolo testovania stále trvajú

31.03.2020 11:30

Súkromné laboratóriá začali od pondelka testovať vlastných pacientov. Nikoho, kto prišiel z rizikových krajín. Samoplatcovia si zaplatia za test 70 eur.

Andrea Bučková

Novou rómskou splnomocnenkyňou vlády sa má stať Andrea Bučková

31.03.2020 11:18

Návrh na jej vymenovanie je v nezaradených materiáloch na rokovanie vlády.

jhpi

...budúcnosť už nie je čo bývala...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 189230x
Priemerná čítanosť článkov: 3785x

Autor blogu