Založ si blog

Odkaz voličov pre: Za ľudí

Bolo zábavné sledovať p. Remišovú a jej kyslé výrazy tváre, keď pochopila, že odchodom od Matoviča urobila už zasa chybu. Bolo nechutné, ako kydala na povel v OĽANO – tým svojim neakceptovateľným spôsobom, a po prechode ku Kiskovi za to kritizovala Matoviča. Bolo neuveriteľné, ako po voľbách Remišová mudrovala, že strana Za ľudí bola objektom nejakej údajnej antikampane.

 

Videá o pozemkových podvodoch Kisku v ktorých sám účinkuje, sú zlomkom antikampane proti Ficovi ktorej súčasťou bola aj ona sama, pričom žiadne videá k tomu nemala – proste len klamala a štvala ľudí – roky, takmer každý deň. Taká je karma – dostaneš, čo si dala. Remišová ochutnala vlastnú medicínu.

 

Na Facebooku, ktorý produkuje syndróm pocitu značnej podpory, ktorý je spôsobený tým, že združuje / skupinkuje ľudí podobného zmýšľania – mohli ľudia ako je Remišová a Kiska dôjsť k mylnému dojmu o značnej podpore v spoločnosti.

 

Voľby ukázali, že ľudia nie sú tak tupí, ako to pomerne často napríklad v diskusiách a Facebook skupinách vyzerá.

 

Kiska – čo dodať, vážne podozrenia z daňových, pozemkových a volebných podvodov.

 

Áno, bolo by Slovensko lepšie, keby sa strana Za ľudí do parlamentu nedostala, ale aj tento výsledok je úspechom – je to rozhodne lepšie, ako keby tu človek ako Kiska robil premiéra, a osoba ktorá možno zvládne upiecť buchty robila ministra vnútra.

 

Odkaz voličov strane Za ľudí:

 

Kým sa strana Za ľudí nezbaví tak toxickej osoby ako je Kiska – nemôže očakávať dobrý volebný výsledok. Už je čas pre politickú kultúru – na základe ktorej politik s náznakom zlyhania nemá v politike čo robiť. Čo logicky znamená, že Kiska do politiky nepatrí ani náhodou.

Čo za neuveriteľnú hlúposť je to „slovné hodnotenie“ „absolvoval“ na vysvedčení?

30.06.2020

Dnes som videl vysvedčenie žiaka 2. stupňa základnej školy. Za prvý polrok so slovným hodnotením typu „výborne“, „veľmi dobre“ atď. Je to slovný prepis číselnej známky, ktorá nesie informáciu o tom, aké výsledky žiak v jednotlivých predmetoch dosahoval. Čo som našiel za hodnotenie ku koncu školského roka? Je tam tzv. „slovné [...]

Sulík (SaS) ničí malých podnikateľov – aby poslúžil tým veľkým

01.05.2020

Ako inak sa dá rozumieť tomu, keď Sulík chce aby malí podnikatelia platili nájomné zo zatvorených obchodov kšeftárom s nájmami? No ale malí podnikatelia keďže majú uzavreté prevádzky nemajú nájom z čoho platiť. Ako to Sulík navrhuje riešiť? No socializáciou strát kšeftárov s nájmami: MÁ TO ZAPLATIŤ ŠTÁT, ČIŽE MÁME TO ZAPLATIŤ MY. Alebo nekompetentným [...]

Nová – neznáma – fáza vývoja pandémie

29.04.2020

Po mesiacoch spočiatku veľmi znepokojivého vývoja pandémie v Európe, kedy prichádzali desivé obrázky z Talianska, a Merkelová oznamovala 60 percentné nakazenie Nemecka dochádza k útlmu vývoja. Graf štátov V4 vyzerá pekne: Zdroj: http://datax.epizy.com/ Hlavným problémom je, že Európa nevie, čím je tento útlm daný. Či postupným premorením obyvateľstva, [...]

Ružín, čistenie, kombajn

Ružín je zaplavený odpadom, nádrž čistil špeciálny kombajn

05.08.2020 22:00

Čistenie vodnej nádrže Ružín stojí Slovenský vodohospodársky podnik ročne 60- až 80-tisíc eur. Teraz im pomohol špeciálny stroj.

libanon bejrút výbuch trosky

Libanon: Rozbuška či spúšťač očistnej katarzie

05.08.2020 18:42

Keby niekto chcel poslať Libanon do horúceho pekla, nemohol by si vybrať vhodnejší okamih.

bratislava povodeň riziko shmu

V Bratislave sa môže vyskytnúť povodeň, varuje SHMÚ

05.08.2020 14:15

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal pre hlavné mesto výstrahu prvého stupňa.

jankovská

Jankovská ostáva za mrežami, Cvikovej súd vyhovel

05.08.2020 14:05, aktualizované: 16:05

Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská je obvinená z trestných činov podplácania a prijímania úplatku.

jhpi

...budúcnosť už nie je čo bývala...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 233824x
Priemerná čítanosť článkov: 4031x

Autor blogu