Založ si blog

Nový slovenský premiér

Citujem z verejného média:

 

Truban na videu v rámci svojej prednášky poslucháčom okrem iného hovorí o „hekovaní“ mozgu. „Hľadal som, či už neexistuje nejaký spôsob hekovania, ktorý náš mozog ohlupuje, zároveň je účinný a či sa z neho nedá poučiť. Vďaka mojej dlhodobej práci a skúsenostiam som na to prišiel. Existuje. Áno, sú to drogy,“ vyhlásil Truban. Následne vymenoval veci ako „chlast“, marihuana, kokaín, LSD, cigarety či čokoláda. „Tieto drogy sú úplne super softvéry, ktoré nám hekujú, ohlupujú náš mozog a vďaka ním sa stávame úspešní v určitom odbore,“ podotkol líder PS vo videu.

 

To video som videl, je to ešte horšie ako to vyznieva v napísanom texte. (Vygooglite si, nájdete to video ľahko – ak máte chuť na hardcore dávku hlúposti)

Študentka vysokoškolského štúdia – dnes zapálená volička opozície – tam súhlasne prikyvuje keď Truban popisuje ako ohlúpnuť mozog.

 


 

Paradoxné je, že takýto človek oslovuje časť populácie ktorá ho neuveriteľne považuje za niekoho kto má priniesť „Slušné Slovensko“.

 

Jediné logické vysvetlenie je to, že ohlúpnutý Truban, ktorý si mozog ohlúpol drogami oslovuje práve ohlúpnutého voliča.

Voliča spravidla nezorientovaného a naprogramovaného na kydanie na súčasné vládne strany.

Voliča frustrovaného z vlastnej neschopnosti a neúspechov ktoré potrebuje projektovať do triedneho nepriateľa, ktorého im vytvárajú médiá nakúpene za týmto účelom oligarchickými skupinami – spomínanými aj v dokumente Gorila.

 

Čo je smutné?

Táto žalostná skupina populácie nemá šancu pochopiť, akými užitočnými idiotmi oligarchov sa stali.

Chýba im totiž dostatočné IQ.


Za mňa Truban na tom videu jednoznačne porušuje zákon v časti propagovania drog.

A ďakujem tomu, čo na Trubana podal trestné oznámenie.

Čo za neuveriteľnú hlúposť je to „slovné hodnotenie“ „absolvoval“ na vysvedčení?

30.06.2020

Dnes som videl vysvedčenie žiaka 2. stupňa základnej školy. Za prvý polrok so slovným hodnotením typu „výborne“, „veľmi dobre“ atď. Je to slovný prepis číselnej známky, ktorá nesie informáciu o tom, aké výsledky žiak v jednotlivých predmetoch dosahoval. Čo som našiel za hodnotenie ku koncu školského roka? Je tam tzv. „slovné [...]

Sulík (SaS) ničí malých podnikateľov – aby poslúžil tým veľkým

01.05.2020

Ako inak sa dá rozumieť tomu, keď Sulík chce aby malí podnikatelia platili nájomné zo zatvorených obchodov kšeftárom s nájmami? No ale malí podnikatelia keďže majú uzavreté prevádzky nemajú nájom z čoho platiť. Ako to Sulík navrhuje riešiť? No socializáciou strát kšeftárov s nájmami: MÁ TO ZAPLATIŤ ŠTÁT, ČIŽE MÁME TO ZAPLATIŤ MY. Alebo nekompetentným [...]

Nová – neznáma – fáza vývoja pandémie

29.04.2020

Po mesiacoch spočiatku veľmi znepokojivého vývoja pandémie v Európe, kedy prichádzali desivé obrázky z Talianska, a Merkelová oznamovala 60 percentné nakazenie Nemecka dochádza k útlmu vývoja. Graf štátov V4 vyzerá pekne: Zdroj: http://datax.epizy.com/ Hlavným problémom je, že Európa nevie, čím je tento útlm daný. Či postupným premorením obyvateľstva, [...]

Ružín, čistenie, kombajn

Ružín je zaplavený odpadom, nádrž čistil špeciálny kombajn

05.08.2020 22:00

Čistenie vodnej nádrže Ružín stojí Slovenský vodohospodársky podnik ročne 60- až 80-tisíc eur. Teraz im pomohol špeciálny stroj.

libanon bejrút výbuch trosky

Libanon: Rozbuška či spúšťač očistnej katarzie

05.08.2020 18:42

Keby niekto chcel poslať Libanon do horúceho pekla, nemohol by si vybrať vhodnejší okamih.

bratislava povodeň riziko shmu

V Bratislave sa môže vyskytnúť povodeň, varuje SHMÚ

05.08.2020 14:15

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal pre hlavné mesto výstrahu prvého stupňa.

jankovská

Jankovská ostáva za mrežami, Cvikovej súd vyhovel

05.08.2020 14:05, aktualizované: 16:05

Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská je obvinená z trestných činov podplácania a prijímania úplatku.

jhpi

...budúcnosť už nie je čo bývala...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 233812x
Priemerná čítanosť článkov: 4031x

Autor blogu