Založ si blog

Koronavírus – nezodpovedný hlupák Sulík

Sulík sa cíti byť podnikateľom. Nevidí nič iné ako záujmy podnikateľa. Podnikateľ je také zvieratko, ktoré vníma len stav svojho účtu. Samozrejme, podnikateľ nerozumie epidemiologickým záležitostiam a plače o svojich bobenkách ako malé dievčatko.

 

A keď sa takéto zvieratko dostane k moci, potom je normálne, že človek ako Sulík začne na základe žvástov z Facebooku kydať verejne na svojho šéfa. A obhajuje svoje zlyhanie v dodržaní subordinácie tým, “že sa nedovolal”. To sme medzi pubertiakmi na základnej škole, kde sa používajú kreténske výhovorky?

 

Nie je problém, že Sulík má svoj názor. Môže ho kedykoľvek prinajmenšom na záchode povedať. A keď aj niekde inde, tak na koaličnej rade či osobnom stretnutí.

 

Mimochodom, ešte včera som si všimol, že na hraniciach medzi Malackami a Bratislavou sa uplatňovala selektívna kontrola. Áno, zrejme to nebolo dohodnuté exaktne. Máme tu výnimočnú situáciu, kde mnoho postupov je nových a nevyladených. A to by mal chápať aj taký trkvas ako je Sulík a nepodrážať partnerov žvástami a kydaním.

 

Sulík vytvoril vynikajúci tandem s Pellegrinim. Intenzívne spolu pracujú na povalení vlády verejnou kritikou Matoviča. U Pellegriniho to chápem – je to opozičný politik. U Sulíka ide o recidívu jeho extrémnej blbosti.

 

Sulík má dostať žltú kartu. A až túto svoju tuposť bude opakovať, vykopnúť ho do hodiny z koalície.

Čo za neuveriteľnú hlúposť je to „slovné hodnotenie“ „absolvoval“ na vysvedčení?

30.06.2020

Dnes som videl vysvedčenie žiaka 2. stupňa základnej školy. Za prvý polrok so slovným hodnotením typu „výborne“, „veľmi dobre“ atď. Je to slovný prepis číselnej známky, ktorá nesie informáciu o tom, aké výsledky žiak v jednotlivých predmetoch dosahoval. Čo som našiel za hodnotenie ku koncu školského roka? Je tam tzv. „slovné [...]

Sulík (SaS) ničí malých podnikateľov – aby poslúžil tým veľkým

01.05.2020

Ako inak sa dá rozumieť tomu, keď Sulík chce aby malí podnikatelia platili nájomné zo zatvorených obchodov kšeftárom s nájmami? No ale malí podnikatelia keďže majú uzavreté prevádzky nemajú nájom z čoho platiť. Ako to Sulík navrhuje riešiť? No socializáciou strát kšeftárov s nájmami: MÁ TO ZAPLATIŤ ŠTÁT, ČIŽE MÁME TO ZAPLATIŤ MY. Alebo nekompetentným [...]

Nová – neznáma – fáza vývoja pandémie

29.04.2020

Po mesiacoch spočiatku veľmi znepokojivého vývoja pandémie v Európe, kedy prichádzali desivé obrázky z Talianska, a Merkelová oznamovala 60 percentné nakazenie Nemecka dochádza k útlmu vývoja. Graf štátov V4 vyzerá pekne: Zdroj: http://datax.epizy.com/ Hlavným problémom je, že Európa nevie, čím je tento útlm daný. Či postupným premorením obyvateľstva, [...]

Norbert Bödör

Šeliga chce, aby súdna rada preverila rozhodnutie Trubana pri Bödörovi

13.07.2020 12:42

Zároveň sa opäť obracia na Najvyšší bezpečnostný úrad pre bezpečnostnú previerku firmy Bonul.

Nový Zéland / Christchurch / Brenton Tarrant /

Útočník z Christchurchu sa bude na súde obhajovať sám

13.07.2020 12:08

Útočník vlani v marci v dvoch mešitách v novozélandskom meste Christchurch zastrelil 51 ľudí. Hrozí mu doživotné väzenie.

Smer /  Ladislav Kamenický / Robert Fico / Juraj Blanár / Jaroslav Baška /

Smer bude mať v sobotu snem, Fico kandiduje na šéfa

13.07.2020 11:48

Snem strany Smer, na ktorom majú voliť predsedu, troch podpredsedov a generálneho manažéra, bude v sobotu 18. júla.

Camille Abello

Francúz obvinený zo zneužitia 305 detí spáchal vo väzení v Indonézii samovraždu

13.07.2020 11:29

Podľa indonézskych zákonov na ochranu maloletých mu hrozil trest smrti.