Založ si blog

Cigániková (SaS) neokrôchane lobuje za oligarchov v zdravotníctve

Čo i len trochu inteligentný človek sa môže cítiť byť urážaný Cigánikovou, keď kritizuje koaličného partnera že nedodržiava údajnú dohodu o tzv. “Unitárnom systéme”.

 

Čo presne robí Cigániková keď kritizuje zavedenie “Unitárneho systému” v zdravotníctve na rozdiel od nej preferovaného “Pluralitného systému”?

 

Cigániková (alebo jej šéf ktorý ju týmto zaúkoloval, pretože sama na to nemá ako prísť) pracuje aj s tým že už konotácia slova “pluralitný” je pozitívnejšia ako “unitárny”.

 

A za druhé skrýva sa týmito slovami konkrétne toto:

 

Cigániková a SaS lobuje za oligarchov v zdravotníctve, aby mohli naďalej rozkrádať naše verejné zdravotné poistenie cez súkromné zdravotné poisťovne, posúvať si naše zdravotné poistenia na osobné účty ako “zisk” a budovať si svoje zdravotné zariadenia z verejného zdravotného poistenia. Unitárny systém totiž znamená systém jednej štátnej zdravotnej poisťovne. Pluralitný systém znamená systém, kde si súkromné firmy robia z verejného zdravotného poistenia zdroj svojho osobného luxusu.

 

Prečo sa Cigániková takto skryte vyjadruje? No preto, že požaduje také svinstvo, že nepokryte sa jej požiadavka verejne vyjadriť nedá pretože pri nekrytom vyjadrení by bolo  každému jasné, že požaduje svinstvo v prospech oligarchov v zdravotníctve.

 

Čo sa tu vlastne s Cigánikovou deje?

 

Cigániková sa dlhodobo (a neuveriteľne) angažuje v zdravotníctve.

Je súčasťou SaS čo je strana podnikateľov pre podnikateľov.

Dnes už nie je také ľahké sadnúť do konšpiračného bytu a riadiť to tam ako za Dzurindu.

 

No koho asi teraz tak oligarcha poverí úkolovaním vlády v súčasnosti vo veci zdravotníctva?

 

No koho asi?

 

A je to tiež odpoveďou na otázku, prečo Cigániková pri presadzovaní požiadavky zachovať rozkrádanie zdravotného poistenia oligarchami – na ministra Krajčího ziapala, a je to tiež odpoveďou na otázku prečo Cigániková nepodporila programové vyhlásenie v ktorom je spomenutý “Unitárny systém” ktorý ohrozuje rozkrádanie verejného zdravotného poistenia oligarchami.

 

Vyzerá to, že Cigániková programové vyhlásenie vlády nepodporila, pretože nesplnila požiadavku oligarchu.

Cigániková nepracuje pre občanov tejto krajiny.

 

SaS škodí krajine. Vždy škodila, a vždy škodiť bude.

Čo za neuveriteľnú hlúposť je to „slovné hodnotenie“ „absolvoval“ na vysvedčení?

30.06.2020

Dnes som videl vysvedčenie žiaka 2. stupňa základnej školy. Za prvý polrok so slovným hodnotením typu „výborne“, „veľmi dobre“ atď. Je to slovný prepis číselnej známky, ktorá nesie informáciu o tom, aké výsledky žiak v jednotlivých predmetoch dosahoval. Čo som našiel za hodnotenie ku koncu školského roka? Je tam tzv. „slovné [...]

Sulík (SaS) ničí malých podnikateľov – aby poslúžil tým veľkým

01.05.2020

Ako inak sa dá rozumieť tomu, keď Sulík chce aby malí podnikatelia platili nájomné zo zatvorených obchodov kšeftárom s nájmami? No ale malí podnikatelia keďže majú uzavreté prevádzky nemajú nájom z čoho platiť. Ako to Sulík navrhuje riešiť? No socializáciou strát kšeftárov s nájmami: MÁ TO ZAPLATIŤ ŠTÁT, ČIŽE MÁME TO ZAPLATIŤ MY. Alebo nekompetentným [...]

Nová – neznáma – fáza vývoja pandémie

29.04.2020

Po mesiacoch spočiatku veľmi znepokojivého vývoja pandémie v Európe, kedy prichádzali desivé obrázky z Talianska, a Merkelová oznamovala 60 percentné nakazenie Nemecka dochádza k útlmu vývoja. Graf štátov V4 vyzerá pekne: Zdroj: http://datax.epizy.com/ Hlavným problémom je, že Európa nevie, čím je tento útlm daný. Či postupným premorením obyvateľstva, [...]

Ružín, čistenie, kombajn

Ružín je zaplavený odpadom, nádrž čistil špeciálny kombajn

05.08.2020 22:00

Čistenie vodnej nádrže Ružín stojí Slovenský vodohospodársky podnik ročne 60- až 80-tisíc eur. Teraz im pomohol špeciálny stroj.

libanon bejrút výbuch trosky

Libanon: Rozbuška či spúšťač očistnej katarzie

05.08.2020 18:42

Keby niekto chcel poslať Libanon do horúceho pekla, nemohol by si vybrať vhodnejší okamih.

bratislava povodeň riziko shmu

V Bratislave sa môže vyskytnúť povodeň, varuje SHMÚ

05.08.2020 14:15

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal pre hlavné mesto výstrahu prvého stupňa.

jankovská

Jankovská ostáva za mrežami, Cvikovej súd vyhovel

05.08.2020 14:05, aktualizované: 16:05

Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská je obvinená z trestných činov podplácania a prijímania úplatku.

jhpi

...budúcnosť už nie je čo bývala...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 233788x
Priemerná čítanosť článkov: 4031x

Autor blogu