Založ si blog

Prezidentský kandidát Šefčovič – celkom iná liga

Po prezidentovi – daňovom a pozemkovom podvodníkovi a úžerníkovi, rozoštvávavčovi krajiny ktorý označuje vlastnú krajinu za mafiánsku lebo boli zverejnené informácie o jeho daňových podvodoch, ktorý kydal na vlastnú krajinu všade kde bol – podľa nôt opozície – prichádza šanca na niekoho normálneho.

Zrekapitulujme si kandidátov:

Béla Bugár: Starý pes z dôb Gorily. Nechajme starých psov oddychovať.

Robert Mistrík: tzv. „dominantný kandidát“, spoluzakladateľ SaS – čiže buď ekonomický analfabet, alebo podnikateľ čo chce okrádať na daniach. Strnulý ujko, ktorý je v skutočnosti dominantný asi ako moje trenky, s nevýrazným verbálnym aj obsahovým prejavom. Toho človeka mi je hlavne ľúto – že sa pustil do niečoho, na čo nemá.

Zuzana Čaputová: Vcelku sympatická pani, bez výraznejšieho charakteru a osobitosti. Hračka v rukách mocných.

Milan Krajniak: Extrémny populista, pán „pred voľbami všetko len pre občana“. Trasie sa, tečú mu sliny na funkciu odporným spôsobom.

Marian Kotleba: Protisystémový prvok, ktorý je celkom neprijateľný pre zjavné konotácie jeho strany s fašistickými symbolmi.

František Mikloško: Nábožensky fundamentalistický starý pes z dôb Gorily. Nemá čo priniesť, nemá čo ponúknuť. Nikdy nemal.

Štefan Harabin: Mečiarovský relikt. Katastrofická osoba vyvolávajúca nevoľnosť z toho, ako je možné že sa vôbec niekedy dostal do nejakej funkcie.

Eduard Chmelár: Vzdelaný, výrečný pedagóg, ale so značnou protizápadnou záťažou. Na rozdiel od animálnych antiamerikanistov dokáže svoj postoj vyargumentovať. V Facebookových diskusiách stráca sebakontrolu, čím zlyháva na profesiu politika.

Veronika Remišová: Hlúpučká tetuška, ktorej schopnosti nikdy nestačili na viac ako je hašterenie mamičiek na babetko.sk. Vôbec nestiahla kandidatúru lebo jej to zlodej, klamár a podvodník Matovič prikázal.

Ostatní ako Bohumila Tutanchamónová: Tam je potrebný skôr názor psychiatra.

Maroš Šefčovič: Videl som jeho tlačovku – je zjavné, že ide o osobu z inej ligy ako sú všetci ostatní, po zjavných zlyhaniach Lajčáka prevyšuje aj toho.

Bol by som ochotný dať mu hlas vo voľbách.

Ale zajtra denníky ktoré pokryte aj nepokryte pracujú pre oligarchov začnú naplno pracovať, a už čoskoro sa isto dozvieme, že Šefčovič žerie bábätká. Lebo tak to je na Slovensku, v krajine kde dávno nie je demokracia, a namiesto nej tu vládne mediokracia a plutokracia – ktorá tvorí politickú moc remeselnou manipuláciou ľudí.

 

Čo za neuveriteľnú hlúposť je to „slovné hodnotenie“ „absolvoval“ na vysvedčení?

30.06.2020

Dnes som videl vysvedčenie žiaka 2. stupňa základnej školy. Za prvý polrok so slovným hodnotením typu „výborne“, „veľmi dobre“ atď. Je to slovný prepis číselnej známky, ktorá nesie informáciu o tom, aké výsledky žiak v jednotlivých predmetoch dosahoval. Čo som našiel za hodnotenie ku koncu školského roka? Je tam tzv. „slovné [...]

Sulík (SaS) ničí malých podnikateľov – aby poslúžil tým veľkým

01.05.2020

Ako inak sa dá rozumieť tomu, keď Sulík chce aby malí podnikatelia platili nájomné zo zatvorených obchodov kšeftárom s nájmami? No ale malí podnikatelia keďže majú uzavreté prevádzky nemajú nájom z čoho platiť. Ako to Sulík navrhuje riešiť? No socializáciou strát kšeftárov s nájmami: MÁ TO ZAPLATIŤ ŠTÁT, ČIŽE MÁME TO ZAPLATIŤ MY. Alebo nekompetentným [...]

Nová – neznáma – fáza vývoja pandémie

29.04.2020

Po mesiacoch spočiatku veľmi znepokojivého vývoja pandémie v Európe, kedy prichádzali desivé obrázky z Talianska, a Merkelová oznamovala 60 percentné nakazenie Nemecka dochádza k útlmu vývoja. Graf štátov V4 vyzerá pekne: Zdroj: http://datax.epizy.com/ Hlavným problémom je, že Európa nevie, čím je tento útlm daný. Či postupným premorením obyvateľstva, [...]

Ružín, čistenie, kombajn

Ružín je zaplavený odpadom, nádrž čistil špeciálny kombajn

05.08.2020 22:00

Čistenie vodnej nádrže Ružín stojí Slovenský vodohospodársky podnik ročne 60- až 80-tisíc eur. Teraz im pomohol špeciálny stroj.

libanon bejrút výbuch trosky

Libanon: Rozbuška či spúšťač očistnej katarzie

05.08.2020 18:42

Keby niekto chcel poslať Libanon do horúceho pekla, nemohol by si vybrať vhodnejší okamih.

bratislava povodeň riziko shmu

V Bratislave sa môže vyskytnúť povodeň, varuje SHMÚ

05.08.2020 14:15

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal pre hlavné mesto výstrahu prvého stupňa.

jankovská

Jankovská ostáva za mrežami, Cvikovej súd vyhovel

05.08.2020 14:05, aktualizované: 16:05

Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská je obvinená z trestných činov podplácania a prijímania úplatku.

jhpi

...budúcnosť už nie je čo bývala...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 233770x
Priemerná čítanosť článkov: 4031x

Autor blogu