Založ si blog

V tejto krajine je len 2, 74% inteligentných ľudí

Potvrdené. Medzi voličmi na prezidenta je len 2,74% inteligentných ľudí. Spomedzi zhruba polovice oprávnených voličov – čo je významná štatistická vzorka.

Čakal som viac. Že v tejto krajine by mohlo byť až takých 5% inteligentných ľudí. No to som celý ja – optimista „až na půdu“, celoživotný idealista, filantrop. Čo už.

Ďalej, je tu 40,57% materiálu, ktorý je tvárnou a ochotnou hmotou pre mediálny preplach a peniaze sponzorov v rozsahu, ktorý by urobil prezidenta aj z vreca zemiakov. Materiálu, ktorý nevie, kto vlastní SME a prečo ich oligarcha kúpil, a čo myslel keď sa v dokumente Gorila vyjadril „Penta musí ťahať väčšinu v kampani proti Ficovi“. Myslia si, že ak toto píšem, že klamem ako oni. Nevedia, nechcú vedieť. Len konzumujú, veria, nerozmýšľajú, nehľadajú konzistenciu, a len opakujú. Myslia si že sú inteligentní a morálni, lebo to im v SME a tomu podobným médiám, ako súčasť výplachu – povedali. Tomu sa verí ľahko. Čím hlúpejší, tým ľahšie uverí. Proste voliči Gorily nemajúci dosť charakteru ospravedlniť sa a páchajú to isté čo už spáchali.

K týmto by som zaradil elitu materiálnej tvárnosti – 0,15% extra zblbnutého materiálu, ktorí nevedia ani len to že tzv. Sulíkov „dominantný kandidát“ v čase volieb už nekandidoval.

Je tu 18.66% skalných a tých, ktorí mali tú odvahu, napriek 15 ročnej sprostej masívnej mediálnej kampane zaradiť sa medzi voličov spojených nejako s vládnou stranou. Priznám sa, že ja tú silu nemám a vadí mi to. Vadí mi ako som tiež podľahol tej 15 ročnej mediálnej kampani – na rozdiel od 40,57% nevedomého materiálu – vedome.

Je tu 14,34% sklamaných voličov túžiacich po podivnej protisystémovej zmene. Aj tí sú inteligentnejší ako 40,57% cez mediálnu kampaň spracovateľného materiálu.

Ďalej tu máme 10,39% ľudí ktorých oslovuje príchuť fašistickej konotácie. Inteligencia týchto ľudí je podobná 40,57% materiálu. Nenadarmo bol šéf najsilnejšej opozičnej strany nazvaný známym publicistom „trápnučkým fašistom“, a konanie tejto a príbuzných strán z hľadiska lží a manipulácie pripomína nacistického zločinca Goebbelsa.

Ostatní nestoja za reč.

O dva týždne bude do pozície prezidenta dosadený objednaný produkt – Kiskoidný klon obdivujúci Kisku.

Mediálne tvárna masa 40,57% nechápajúca že žijeme v plutokracii a mediokracii – nás prevalcuje.

Čo za neuveriteľnú hlúposť je to „slovné hodnotenie“ „absolvoval“ na vysvedčení?

30.06.2020

Dnes som videl vysvedčenie žiaka 2. stupňa základnej školy. Za prvý polrok so slovným hodnotením typu „výborne“, „veľmi dobre“ atď. Je to slovný prepis číselnej známky, ktorá nesie informáciu o tom, aké výsledky žiak v jednotlivých predmetoch dosahoval. Čo som našiel za hodnotenie ku koncu školského roka? Je tam tzv. „slovné [...]

Sulík (SaS) ničí malých podnikateľov – aby poslúžil tým veľkým

01.05.2020

Ako inak sa dá rozumieť tomu, keď Sulík chce aby malí podnikatelia platili nájomné zo zatvorených obchodov kšeftárom s nájmami? No ale malí podnikatelia keďže majú uzavreté prevádzky nemajú nájom z čoho platiť. Ako to Sulík navrhuje riešiť? No socializáciou strát kšeftárov s nájmami: MÁ TO ZAPLATIŤ ŠTÁT, ČIŽE MÁME TO ZAPLATIŤ MY. Alebo nekompetentným [...]

Nová – neznáma – fáza vývoja pandémie

29.04.2020

Po mesiacoch spočiatku veľmi znepokojivého vývoja pandémie v Európe, kedy prichádzali desivé obrázky z Talianska, a Merkelová oznamovala 60 percentné nakazenie Nemecka dochádza k útlmu vývoja. Graf štátov V4 vyzerá pekne: Zdroj: http://datax.epizy.com/ Hlavným problémom je, že Európa nevie, čím je tento útlm daný. Či postupným premorením obyvateľstva, [...]

Ružín, čistenie, kombajn

Ružín je zaplavený odpadom, nádrž čistil špeciálny kombajn

05.08.2020 22:00

Čistenie vodnej nádrže Ružín stojí Slovenský vodohospodársky podnik ročne 60- až 80-tisíc eur. Teraz im pomohol špeciálny stroj.

libanon bejrút výbuch trosky

Libanon: Rozbuška či spúšťač očistnej katarzie

05.08.2020 18:42

Keby niekto chcel poslať Libanon do horúceho pekla, nemohol by si vybrať vhodnejší okamih.

bratislava povodeň riziko shmu

V Bratislave sa môže vyskytnúť povodeň, varuje SHMÚ

05.08.2020 14:15

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal pre hlavné mesto výstrahu prvého stupňa.

jankovská

Jankovská ostáva za mrežami, Cvikovej súd vyhovel

05.08.2020 14:05, aktualizované: 16:05

Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská je obvinená z trestných činov podplácania a prijímania úplatku.

jhpi

...budúcnosť už nie je čo bývala...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 233777x
Priemerná čítanosť článkov: 4031x

Autor blogu